Jzyk Polski etina

Geneza pochodzenia

 

 

 

W centrum Europy, wśród wysokich gór, wyrósł kraj stanowiący swoisty ewenement. Kraj zasobny, spokojny, słynący z uczciwości - Szwajcaria. Produkowane tu wyroby są najwyższej światowej jakości, gdyż nikomu nie przychodzi do głowy, by mogło być inaczej.

Wzrastające wymagania jakościowe i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkty oznaczone ”Swiss Made” obrosły swoistą legendą. Właśnie dlatego miliony ludzi na całym świecie wybiera szwajcarskie wyroby uznając ich klasę i zaufanie do szwajcarskich firm. Klienci mają pewność, że kupili coś na czym mogą polegać.

Solidne bo Szwajcarskie

Również w dziedzinie petrochemików szwajcarskim producentom udało się osiągnąć bardzo wysoką jakość. Rodzina Brack od czterech pokoleń produkuje najwyższej jakości środki smarne, używane przez najzamożniejszych mieszkańców Europy.

O niezwykłej jakości szwajcarskich olejów MIDLAND świadczy fakt posiadania przez nie, wszystkich najwyższych norm jakościowych obowiązującym na całym świecie. Nie dziwi zatem, że Midland jest marką olejowa stosowaną ekskluzywnie w silnikach samochodów Subaru na rynkach skandynawskich. W niektórych krajach europejskich, klienci otrzymują bezpłatna gwarancję na silnik na dziesięć lat lub 400 000 km.

Oznaczenie “Swiss Made” znajdujące się na każdym opakowaniu olejów Midland nie pozostawia żadnych wątpliwości co do miejsca ich produkcji. Oleje Midland są w 100% produkowane i konfekcjonowane w Szwajcarii. W przypadku innych olejów, klient najczęściej znajduje na opakowaniu informację - MADE IN EU. To znaczy, że produkt wytworzono w bliżej nieokreślonym kraju.

« wstecz

Auto Moto Georg 43-400 Cieszyn, ul. Bielska 26, tel. 033 852 14 73, tel./fax 033 851 48 53, e-mail: biuro@autogeorg.pl, NIP 548-005-48-88

created by Optimal